Volkan Şenyüz

  • moda
  • düğün
  • klip
  • ürün
  • hizmet

Ben Volkan Şenyüz!,
Fotoğrafçıyım.

Fotoğrafçılığa 15 yaşında başladım. Bugüne kadar birçok eğitim aldım ve usta fotoğrafçılar ışığında tecrübe kazanarak yoluma devam ettim. 2008’den itibaren prodüksiyon hizmeti vermeye başladım. Geçmişten günümüze kendimi sürekli geliştirdim ve bir ekiple çalışmaya başladım. Her geçen gün biraz daha büyüyen ekibimle hayatınızın en özel günlerinde yanınızda olup memnuniyetinizi sağlamak adına var gücümüzle çalışmaya başladık. Sayısız çiftin mutluluğuna ortak olduk, en özel anlarını ölümsüzleştirdik ve tüm streslerini omuzlarından alarak onlara destek olduk. Şimdi sıra sizde!

Bizi tercih etmeniz durumunda size hangi olanakları sağladığımızı merak ediyorsanız, hemen açıklayalım;

• Öncelikle sizin beklentileriniz bizim için çok önemli. Düğün fotoğraflarınızı çekerken her aşamada fikrinizi alıyor, istek ve beklentilerinize uygun çalışmalar yapıyoruz. Bu yüzden düğün fotoğrafçısı Küçükçekmece denilince akla hemen biz geliyoruz.
• Düğün fotoğraflarınızı en beğendiğiniz mekânlarda dış çekimlerinizi yapıyoruz. Konsept çekimlerde değişik aksesuarlar kullanarak fark yaratmayı seviyoruz. Üstelik mekân seçimlerinizde bulunduğunuz ilde olma zorunluluğunuzun olmadığını belirtmek istiyoruz. İstanbul başta olmak üzere çevre illerde de çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.
• Çektiğimiz fotoğraflardan en şık düğün fotoğraf albümünü hazırlıyoruz. Albüm dışında kalan tüm fotoğrafların orijinal kopyalarını çiftlerimize teslim ediyoruz. Albüme koyduklarınız dışında çok fazla beğendiğiniz fotoğraflarınız varsa bunları da size düğün belgeseli ve düğün hikâyesi şeklinde teslim edebiliyoruz. Talep etmeniz durumunda düğün klibi de hazırlayabiliyoruz.
• Düğün fotoğraflarınız dışında son zamanlarda oldukça tercih edilen düğün tarihinizi sosyal medya üzerinden sevdiklerinize duyurabileceğiniz save the date ve düğün gününüzden sonra çeşitli boya şakalarıyla ya da denize girerek gelinlik ve damatlığınızı gönlünüzce kirletebileceğiniz trashday çekimlerinizi yapmak için de ekibimizle birlikte hazır olacağımızdan emin olabilirsiniz.
• Fotoğraflarınızı 4 haftadan az bir sürede teslim ediyoruz. Ayrıca çekimlerden 2 hafta öncesinde bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Mutluluk paylaştıkça çoğalır derler; biz de profesyonel ekibimizle mutluluğunuzu paylaşıp, sizi hayallerinizle buluşturmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Bu hizmetlerden yararlanmak ve çekimlere özel fiyat teklifi almak için formu doldurarak ya da sayfadaki numarayı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geç
Volkan Şenyüz
WhatsApp
Powered by